Bli elev ved kulturskolen

Vil du bli kulturskoleelev? 

Trykk på lenken under og fyll ut søknadsskjema. Det kreves ingen forkunnskaper for å bli tatt opp som elev.

Når du kommer inn vil det være en grønn knapp nederst i høyre hjørnet som det står "start" på. Trykk på denne og du vil komme til siden for førstegangssøkende.
 

Dersom du er registrert som elev i kulturskolen allerede, må du benytte denne:


Dersom du har glemt brukernavnet ditt, hold pilen over spørsmålstegnet, så kommer det opp en informasjons boks om brukernavn.

 

 

Ansatte i kulturskolen
Navn Tittel Mobil Epost
Olav Tornes Rektor kulturskolen 924 59 201 olav.tornes@eide.kommune.no
Zaure Kjøll Lærer i sang og piano 412 98 684 zaure.kjoll@eide.kommune.no
Tatiana Avsetsina Lærer i trekkspill og piano 959 65 166 tatiana.avsetsina@eide.kommune.no
Olga Sandnes Tverrfløytelærer 452 39 799 olga.sandnes@eide.kommune.no
Jasminka Penjin Fiolinlærer 975 67 986 jasminka.penjin@frana.kommune.no
Benedikte Skeie Messinglærer 952 53 379 benedikte.skeie@eide.kommune.no
Sergey Pidoprygora Hip Hop lærer 943 65 755 podoprygoras@gmail.com
Jan Erik Syversen Lærer i gitar, bass, ukulele hjemmestudio, programmering 902 73 826 jan.erik.syversen@eide.kommune.no
Arnt Olav Kaldvansvik Trommer, percussion, direksjon 943 65 755 arnt.olav.kaldvansvik@gmail.com
Robert Lorvik Lærer i gitar, bass, rockeverksted, valgfag 908 65 486 robert.lorvik@frana.kommune.no

 

 

 

 






 

Kontaktinformasjon

Kulturskolen
E-post
Telefon 71 29 61 00
Olav Tornes
Rektor kulturskolen
E-post
Telefon 924 59 201

Åpningstider

Kontortid
Hverdager mellom klokken: 08.30 - 16.00 

Adresse

Eide kulturskole
Myravegen 17
6490 Eide