Kommunestyrets medlemmer

Her finner du en oversikt over kommunestyret sine 21 representanter med varamedlemmer. 

Eide kommunestyre 2015 - 2019
Navn Parti Mail adresse: Telefon
Egil Strand Høyre - Ordfører ordforer@eide.kommune.no 712 99 112 / 976 88 022
Eli Iren Sildnes Høyre eliiren.sildnes@eide.kommune.no 943 06 798
Stian Magne Teistklubb Høyre stian.magne.teistklubb@eide.kommune.no 415 14 671
Terje Ingar Lyngstad Høyre terjeingar.lyngstad@eide.kommune.no 957 36 708
Willy Farstad Høyre willy.farstad@eide.kommune.no 950 65 576
Ole Helge Nerland Høyre olehelge.nerland@eide.kommune.no 907 73 086
Charlotte Lyngstad Inderhaug Høyre charlottelyngstad.inderhaug@eide.kommune.no 924 09 132
Egil Trygve Ekhaugen Det norske Arbeiderparti egil.t.ekhaugen@eide.kommune.no 416 15 217
Kari Strand Nergård Det norske Arbeiderparti karistrand.nergard@eide.kommune.no 915 96 888
Birgit Leirmo Det norske Arbeiderparti birgit.leirmo@eide.kommune.no 971 90 988
Rune Strand Det norske Arbeiderparti rune.strand@eide.kommune.no 907 66 840
Jarle Ugelstad Klavenes Det norske Arbeiderparti jarle.ugelstad.klavenes@eide.kommune.no 982 14 064
Arne Birger Silnes Det norske Arbeiderparti arnebirger.silnes@eide.kommune.no 400 39 164
Kim Atle Kvalvåg Det norske Arbeiderparti kimatle.kvalvag@eide.kommune.no 958 16 408
Birgit Dyrhaug Senterpartiet - varaordfører birgit.dyrhaug@eide.kommune.no 913 74 870
Kolbjørn Gaustad Senterpartiet kolbjorn.gaustad@eide.kommune.no 916 97 602
Finn Joralf Lyngstad Senterpartiet finnjoralf.lyngstad@eide.kommune.no 990 34 096
Odd Arne Halaas Senterpartiet oddarne.halaas@eide.kommune.no 920 66 067
Merete Kristin Egge Kristelig Folkeparti merete.kristin.egge@eide.kommune.no 957 33 012
Ragnvald Olav Eide Venstre Ragnvald.olav.eide@eide.kommune.no
John Helge Strand Venstre johnhelge.strand@eide.kommune.no 908 36 879
Varamedlemmer:
Edith Øyen Risvik Det norske Arbeiderparti Edith.oyen.risvik@eide.kommune.no 970 12 218
Tone Iren Kristiansen Rånes Det norske Arbeiderparti Toneraanes@gmail.com 901 52 876
Ramona Beate Borge Ørjavik Det norske Arbeiderparti
Karoline Sandblåst Det norske Arbeiderparti
Normann Helberg Det norske Arbeiderparti
Carita Naas Langnes Det norske Arbeiderparti Cana_langnes@hotmail.com 404 93 371
Andrea Enoksen Eide Det norske Arbeiderparti
Arnt Inge Skutholm Ødegård Det norske Arbeiderparti
Tonje Krakeli Sneen Det norske Arbeiderparti
Ole Petter Lysgård Kristiansen Det norske Arbeiderparti
Odd Magne Bolli Senterpartiet odd.bolli@istad.no 901 48 337
Stine Marita Visnes Senterpartiet Stineviseriksen@gmail.com 952 97 086
Erling Lyngstad Senterpartiet Erling.lyngstad@mimer.no
Arnfinn Lien Senterpartiet lienarnfinn@gmail.com 907 90 215
Ole Gunnar Stakvik Senterpartiet ole.gunnar@stakvik.no 907 28 735
Karin Høystakli Ugelstad Senterpartiet karin.ugelstad@eideskolen.no 924 37 220
Bjørn Silset Senterpartiet
Emil Magne Krakeli Kristelig Folkeparti
Per Einar Ellinggard Kristelig Folkeparti per@eidestein.no 957 07 112
Ingrid Gaustad Kristelig Folkeparti ingau54@gmail.com 473 40 176
May Norunn Holberg Kristelig Folkeparti Mayholberg@yahoo.no 466 27 866
Atle Hammerbukt Venstre atle.hammerbukt@mrfylke.no 415 59 485
Ingebjørg Margrete Eide Venstre
Oddbjørg Irene Dyrhaug Venstre
Marit Birgitte Eide Venstre
Synnøve Egge Høyre synnove.egge@atme.no 906 85 361
Ingunn Bolli Finholt Høyre ingunn.finholt@hotmail.com 907 93 550
Ronny Sørseth Dale Høyre
Frode Lillebakk Høyre frode@lillebakk.com 982 09 771
Svein Norfinn Krakeli Høyre svein@skjelvikbilverksted.no 970 94 775
Ronny Egil Grønås Høyre
Håkon Storvik Høyre
Frank Nerland Høyre
Mette Skjevik Høyre
Sverre Olav Johnsrød Høyre